| cLaSiCoSkZ a întrebat:

Care Stie filme fain fantasy/actiune fara harry potter ceva in gen razboaie sau asa ceva Funda

Răspuns Câştigător
| StewartCassie a răspuns:

Buna. Fantasy/ Actiune uite aici cateva

Twilight
Return of the living dead (gen: actiune, comedie si putin horror)
The Notebook
Fast & furious
Prince of Persia
Inception
Honney2
Transporte 1/2/3
The Dark Knight
Death race
Transformes 1/2
Troia (cu razboaie)
300 (cu razboaie)
Never Back Dawn
Vizionare placuta! kiss

4 răspunsuri:
| mattdemon a răspuns:

Centurion - despre luptele inperiului roman contra galilor(parca)
Gladiator - povestea unui general care devine gladiator
Arn cavalerul templier - este despre un baiat care este trimis in "tara sfanta" ca pedeaps (el ajunge sa se inprieteneasca cu Saladin), filmul contine destule strategi militare ce mi-au placut la nebunie

| enigmatica a răspuns:

Eragon

| RobertLuci a răspuns:

Razboiul lumilor e cu niste roboti imensi numiti tripozi care se alimenteaza cu sangele uman.E super tare

| BlackLie a răspuns:

Fantasy-Circul Ororilor,Eragon(are multe scene cu lupte si pe la sfarsit ceva in genul unui razboi) filmele din seria Lord of Rings iarasi sunt filme bune si Regele Scorpion, In Timp, Real Steal si filmele din seria X-Man...aici ai un site unde poti sa gasesti inca cateva filme ( e suuper site-ul eu una il folosesc tot timpul) : http://www.filmegratisonline.ro/