| MadRaven a întrebat:

Stie cineva niste carti gen Harry Potter? adica o imbinatie intre aventura, fantasy si romance? funda:-)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste ciclul Amber, de Roger Zelazny. Numai bine!

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Percy Jackson si Hunger Games

| s3my a răspuns:

Eragon.

| Mary0Hellen a răspuns:

Intr-adevar, Twilight ar fi o idee buna, dar daca esti dispusa sa citesti ceva clasic, iti sugerez sa citesti Pe aripile vantului de Margaret Mitchell, este o super-carte, te tine in suspans tot timpul happy
Bafta! Si sper sa gasesti ceva bun si pe gustul tau de citit :*

| MixTape a răspuns:

Twilight! FUNDA?

| Gabon3 a răspuns:

Hunger Games e foarte interesant si cuprinde ce ai zis tu, mai putin fantasy cred. am citit-o de mult.

| TotEuxD a răspuns:

Eragon.clar ^^