| xLexT0n a întrebat:

Cine stie niste filme asemanatore cu Harry Potter?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Harry Potter a fost o serie unică cu siguranță. Câteva filme care seamană (magie și aventură) sunt The Chronicles of Narnia (seria), The Spiderwick Chronicles (2008), The Lord of the Rings (seria), Eragon (2006), The Thief Lord (2006), Stardust (2007), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010).
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
| FlorinnD a răspuns:

Chronicles of Narnia
sunt 3 parti si mi se par mai interesante decat harry potter!

| Darrina a răspuns:

Pai nu este asemator dar cat de cat e supranatural ( adica este.) cu vampiri si varcolaci. este un serial the vampires diaries are 3 sezoane dintre care 2 sunt complete iar al treilea nu este terminat.trebuie sa apara. este shuper... sper sa iti placa.winking

| trompyx77 a răspuns:

Supernatural ee ff tare o sa iti placa sigur