| Rayus a întrebat:

Care stie filmul 2012 care crede ca se va intampla aproape ca in film cand va fi 2012?

6 răspunsuri:
| toteu01 a răspuns:

Am vazut filmul., Cica se zice ca sfarsitul lumii nu va fi in 2012 ci in 4000 si ceva.thinking Ca parere despre film: Niste efecte super misto.Si in ultima parte a filmului. M-am ingrozit. Dar in rest. Mi-a placut

| Arex a răspuns:

Eu l-am vazut si nu ma speriat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred (cred, dar nu sper)... aerul poluat se ridica pana in stratul de ozon, iar acesta se apropie tot ma mult de pamant; tot apropiindu-se iceberg-urile se topesc si intr-un final lumea se va distruge din cauza apei si a poluarii (la fel ca in 2012), desi nu cred ca sfarsitul lumii va fi in 2012; sa nu crezi ca imi place atat de mult biologia(ecologia), dar am fost atrasa de acest subiect.

| andreea13_7408 a răspuns:

Eu nu cred.pentru ca doar Dumnezeu stie ce va fi si nimeni nu a vorbit cu Dumnezeu, deci!

| dany1598 a răspuns:

Eu am vazut filmul.Nu cred ca se va intampla nimic in 2012.

| peaceonyou a răspuns:

The end of the world 2012...asa se numeste happy