| KlentMaster a întrebat:

Vreau un anime, avand in vedere ca m-am uitat la astea si mi-au placut mult : Highschool DxD, Highschool of the dead, Campione, Yamada-kun-to -7nin no majo, Sword art online. Am vazut mai mult dar nu imi vin in minte acum, dar oricum vreau sa fie Actiune/Fantastic/Echi/Romance si poate comedie dar nu neaparat.

Răspuns Câştigător
| zHeArTz a răspuns:

Absolute Duo
Akame ga Kill!
Elfen Lied
Freezing
Kiss x Sis (prea ecchi)
Prison School
Sekirei
Trinity Seven

| KlentMaster explică (pentru zHeArTz):

Ok...Deci am vazut si Sekirei, Trinity Seven, Absolute Duo, Elfen Lied. Sunt interesat de Kiss x Sis numai pentru ca ai zis ca e prea echi, si din al doilea episod...a cam luat-o razna tipul. laughing

| zHeArTz a răspuns (pentru KlentMaster):

Ehhh stai sa vezi mai incolo laughing!

5 răspunsuri:
| Fumiko a răspuns:

Naruto,Naruto Shippuden, Diabolik lovers, Inuiasha.

| zHeArTz a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=dT1TA-KANac
Nu e ecchi, dar merita toata atentia!

| KlentMaster explică (pentru zHeArTz):

Asa e, e foarte foarte bun. Multumesc ca mi-ai zis de el happy