| king2013 a întrebat:

Care stie niste filme faine, de preferat sa fie actiune si/sau comedie?
Funda la cele mai bune filmewinking!

Răspuns Câştigător
| T3n a răspuns:

Comedie:The Dictator, merita vazut.
Actiune:Expendables 1 si 2, seria de filme Iute si Furios(nu uita ca mai sunt doar cateva zile si va aparea si al 6-lea film), 13 eerie (este horror dar si de actiune), G.I. Joe: Retaliation, daca mai vrei zi-mi cati fac o lista mai lunga dar sa stii ca din punctul meu de vedere acestea sunt niste filme excelente!

| king2013 explică (pentru T3n):

Mersi.m'ai ajutatwinking. daca vrei fa o lista. Funda!

| T3n a răspuns (pentru king2013):

Cine sa faca lista king?

| T3n a răspuns (pentru king2013):

Cu de care gen sa fie lista?

| T3n a răspuns (pentru king2013):

Van Helsing; Taken 2; Seal Team 6: The Raid on Osama Bin Laden; Resident Evil: Retribution; Undisputed 1, 2, 3; Forced to Fight; Cavalerul Negru; Maximum Conviction; 2012(nu este de actiune dar este un film supaer); Anaconda; Starship Troopers: Invasion; Soldiers of Fortune; Prometheus; Ghost Rider: Spirit of Vengeance; Wrath of the Titans; Jocurile Foamei; Cursa pentru supravietuire; Underworld: Awakening(un film de nota 20); The Mutant Chronicles; Ninja Assassin; Ice Quake; Real Steel(preferatul meu pana in momentul de fata); In the Name of the King 2: Two Worlds; Lacrimi din Soare; ai aici filme pentru cel putin o saptamana, daca totu mai vrei, stii unde ma gasestiwinking Funda?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Comedie: Ace Ventura 2 - cel mai tare

| ONE123456789 a răspuns:

Pai de comedie mie imi plac: The Hangover 1 si 2 si de actiune nu stiu filme dar stiu seriale cum ar fi: 24 sau Criminal Minds sau Pretty Little Liars.

| ghostbusters a răspuns:

Ted,Senseless,Dumnezeu pentru o zi, Meet Dave, LiarLiar, Scary movie 1, 2, 3, 4, Ratatouille, Big Mamma's House1, 2, Big Mommas: Like Father Like Son,Dracula: Dead and Loving It,Yes Man, Anger Management,Marmaduke,The Mask,Johnny English,Johnny English Reborn,Black Knight,National Security,The Spy Next Door,Beverly Hills Ninja,Space Jam,Blue Streak, Down to Earth, Project X, Snow White and the Huntsman, Iron Man 1, 2, 3

| TaLyDa a răspuns:

Pai comedie : The Masck (sunt 2 filme cu acest nume dar mai comedie este cel din 1994 )
Daca vrei si putina actiune poti vedea Supernatural care este serial sau Twilight Saga (sunt 5 parti 1-Amurg; 2-Luna noua;-Eclipsa;-Breaking down 1 si Breaking down 2 ) Twilight saga este cu vampiri si varcolaci...sau mai ai si Shaolin Soccer

| Bumbar a răspuns:

Actiune: The Hobbit, The Lord of The Rings toate 3, House M.D(serial genial),
Alte genuri: Forrest Gump, Cast Away, Inger si Demon, toate astea sunt cu Tom Hanks, dupa parerea mea cel mai bun actor din toate timpurile.
Comedie: Johnny English 1 si 2, Filmele cu Jim Carrey, seria American Pie, Hangover.