| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste filme de actiune bune cu politisti? Ceva si cu putina comedie

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

21 & 22 jump street (poate?)
The other guys

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lethal Weapon e ceea ce vrei. Mai este si Rush Hour, True Lies si Bad Company.

| GlowingShadow a răspuns:

Eu aseara am vazut Hardcore Henry
http://www.imdb.com/title/tt3072482/
Nu sunt fan al filmelor de actiune, dar asta mi-a placut la nebunie. O combinatie de parkour si first person shooter, ceva genial facut. Actiune la maxim cu putin gore (asta ca atentionare daca te deranjeaza) si un pic de umor.

| Moise_Pasca_2000 a răspuns:

Let's be cops

| anonim_4396 explică (pentru Moise_Pasca_2000):

E un rahat de film laughing

| Marisaaaa a răspuns:

Eu știu unul dar nu e chiar de acțiune are și putina dragoste se numește: Al Cincelea Val!

| anonim_4396 explică (pentru Marisaaaa):

Am vazut toate filmele recente, inclusiv pe ala

| Marisaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu ma interesează dacă l-ai văzut sau nu! Eu ți-am dat un răspuns la întrebare și atât!

| anonim_4396 explică (pentru Marisaaaa):

Pai sa nu te intereseze, vezi ca ala e aventura, eu am cerut actiune
Ca sa fac si eu pe smecherul, ca vad ca e popular sa faci asa acum

| Stefan_Popa_1986 a răspuns:

Incearca gemenii cu DeVito si Arnold, sau dadaca