| Tannnia a întrebat:

Care stie un film de genul. Sotia nu poate scapa de sotul ei..care o bate, si o transforma ca o sluga in propria casa..astfel daca era putin praf. urma sa fie batuta. Intr-un final ea fuge in alta tara si isi schimba identitatea.iar el o caut si intr-un final o gaseste? Help me. L-am vazut odata si vreau sa-l vad din nou, dar nu stiu cum se numeste!

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Enough.

| mishulicka a răspuns:

Nu stiu daca e acesta filmul pe care il cauti, dar e asa cum il descrii tu..cu J.L. si se numeste Enough

| Tannnia explică (pentru mishulicka):

Chiar asta e! Multumesc :*

| mishulicka a răspuns (pentru Tannnia):

Cu placere.Ma bucur ca te-am putut ajuta.E unul din filmele mele preferatewinking

| Tannnia explică (pentru mishulicka):

Asta e. dar mai era un film ceav de genu..si aveau casa pe o plaja..stii ceva de genu?

| SuperMagicSmile a răspuns (pentru Tannnia):

Cel cu casa pe plaja era cumva "Sleeping With The Enemy", cu Julia Roberts?

| Tannnia explică (pentru SuperMagicSmile):

Daaaaaa! Asta e. Multumesccccc!:*

| Ifrim_Florin_1982 a răspuns:

Sleeping with the enemy