Care stiti un serial bun care sa te tina in suspans ca Prison break, Smallville, Arrow.Cel mai bun serial premeste funda

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Lost este de departe cel mai captivant serial, avand in vedere ingeniozitatea prin care a fost pus in scena. Scenariul este complicat, iti vei pune foarte multe intrebari inca de la primul episod, ti se va raspunde la o parte din ele insa acele raspunsuri vor da nastere altor intrebari si mai incalcite... Daca nu esti atent la fiecare episod, pe masura ce vei avansa, vei fi foarte confuz(sincer sa fiu chiar si asa tot va fi confuz) insa este unul din serialele pe care nu le vei uita. In plus combina multe genuri, thriller, crima, drama, dragoste, comedie etc.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lost