| TitoJacksana a întrebat:

Care sunt cele mai bune anime-uri din istorie? Am terminat seria Dragon Ball si vreau sa vad alte anime-uri!

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

Depinde de ce animeuri îți plac ție, pentru moment îți recomand Death note, Naruto, Sword art online, Highschool dxd, Inazuma 11... După ce le vizionezi îmi poți da un mesaj și în funcție de cel(e) care ți-a(u) plăcut cel mai mult îți pot recomanda și altele

7 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Death Note și Fullmetal Alchemist Brotherhood

| TheWalker11 a răspuns:

One Punch Man, Naruto si Death note

| Ewelyne a răspuns:

Mie mi-au plăcut mult „ Death Note " și „ Tokyo Ghoul ".

| beck2804 a răspuns:

Death note. Un anime de nota 10, 10 putin spus. L-am vazut de 2 ori, si inca as mai vrea sa il vad. Pentru mine ramane cel mai bun anime.

| NarutoTheGAMER a răspuns (pentru beck2804):

Uită-te la Tokyo Ghoul și o să îți dai seama că e mai fain

| Balonaseplutitoare a răspuns:

Narutto, Shamanul, Inazuma 11 ( scuze daca nu este scris corect) Hellsing Elfen
Lied
Bleach

| NarutoTheGAMER a răspuns:

One Piece