| ZeldaSay a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme de groaza, dar de groaza cu vrajitori sau vampiri?
Sa nu fie scraboase.

Răspuns Câştigător
| babygyrl a răspuns:

Stiu cateva:
Van Helsing
Oaia Neagra
Caini ucigasi
New Moon
Shutter
The Final Destination
The Last House on the left
Blood and Chocolate
Transylmania
Silent Hill
The Wolf man
mai sunt.Cauta ne net filme de groaza si gasesti sigur. fundita?

5 răspunsuri:
| misa0missa a răspuns:

Pai. ar putea sa fie serialul "True Blood". dar nu este chiar asa de groaza laughing. In fine, eu ti-l recomand happy funda?batting eyelashes

| S3bY_4165 a răspuns:

Pai eu stiu un serial tv de groaza este pe discovery vineri de la 10 la 11 si de la 11 la 12 seara se numeste fenomene strani

| silvius1734 a răspuns:

''shutter'' (varianta japoneza, originala)
eu unul nu am avut curajul sa il vizionez cu sunet mai ales ca am casti si nu boxe
apropo nu e cu vampiri sau vrajitoare dar nu o sa regreti

| x0xandra a răspuns:

Nu ma uit la filme de groaza

| MsPaPush a răspuns:

Eu tiash recomnda twilight...nu e chiar de groaza dar e cu wampir si e super atre