| OKxGIRLx a întrebat:

Ce filme de groaza cu vampiri stiti?

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Interview With A Vampire
Forest Of The Damned
BloodRayne
Bathory
Lost Boys: The Tribe
Vampyrer
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
Daybreakers

7 răspunsuri:
| イリーナ a răspuns:

Twilight,the vampire diaries, vampire knight, true blood(da nu prea imi place).nu stiu cam astea sunt cele mai bune incadrate la aceasta categorie.

| GusWaters a răspuns:

Toate filmele cu vampiri,ce se voiau a fi de groaza, au devenit in ultimul timp penibilitati homonaute, deci nu mai poti gasi un film de groaza cu vampiri.

| Ebsghjs a răspuns:

Dracula 2000.

| OKxGIRLx explică:

Stiti eu vreau filme in care vampirii sa castige!

| Ge0steAua a răspuns:

Van helsing

| MaRcYaN a răspuns:

Forest Of The Damned (2005),Underworld Evolution(2006),Revamped (2007),Dracula (1992), is super filmele