| anonimulus a întrebat:

Filme cu vampiri? de groaza frumoase

7 răspunsuri:
| kiduţa18 a răspuns:

Îţi recomand un serial : The Vampire Diaries. Nu ştiu cât te-am ajutat, dar eu zic că merită văzut.

| DeFaq a răspuns:

The Vampire Diaries...

| EleonorM a răspuns:

Incearca True Blood si The vampire diaries. Sunt seriale.

| cOsmania a răspuns:

Pai un film cu vampiri ar fi "Twilight",
iar daca vrei cateva de groaza incearcale pe astea : "Final destination 5";"The Texas Chinasaw masacre";"SAW" : toate partile 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8;"The Grudge";"The Exorcist".Sa stii ca le-am vazut pe toate si sunt destul de interesante si "de groaza". Sper sa iti placa, bafta!

| anonimulus explică (pentru cOsmania):

Le-am vazut pe toate

| Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Iti recomand Fenomene Stranii sau Twillight de exemplu poti sati cumperi acele carti horror costa intre 10 si 30 lei...

| aurelianaurelian41 a răspuns:

Uita-te la The Vampire Diaries