| reyna_7838 a întrebat:

Care sunt cele mai tari comedii pe kre le-ati vazut?

8 răspunsuri:
| OMarmotaO a răspuns:

Spionul din vecini, o alta cenusareasa moderna, scary movie, scrisori catre julieta...nu mai stiu scuze

| chocolate27 a răspuns:

Poi, multe big grin Toata seria Scary Movie si American Pie, dar cel mai mult mi-a placut The Hangover laughing

| mihamihaela1234 a răspuns:

American Pie:*:*

| blackm4r1a a răspuns:

winking multe filme sunt amuzante
Devil wears prada, Because i said so, Mai sunt si unele filme de pe TCM, Up, The Proposal, Pacoste (un film frantuzesc super amuzant ), Some like it hot, Killers, It's complicated, The Bucket List un film superb dar nu e comedie in intregime:*
dar si serialele mi sunt super amuzante
Friends, The 70's show...

| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie mi-a placut Dr.Dolittle 1 si 2 cel mai mult.Crede-ma merita sa te uiti:d

| seherezad a răspuns:

Eurotrip...
jackass

| reyna_7838 explică:

Claudiu le pot vedea online pe adr aia?thinking

| Claudiuuuu a răspuns:

Bună!

În primul rând vreau să știi că asta e prima întrebare la care am răspuns de pe noul cont :))!

Referitor la filmele de comedie, cred că vrei ceva diferit.

Eu îți recomand : RRRrrrr! ( 2004 )

Uite și pagina filmului de pe site-ul Cinemarx.ro :

http://www.cinemarx.ro/filme/RRRrrrr-RRRrrrr--16258.html

Fundiță te rog :X?!