| byaanca a întrebat:

Care sunt cele mai tari filme cu vampirii? ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ghfgjgjkgj a răspuns:

Daca vrei sa vezi film cu vampiri adevarati nu porcariile alea de twilight sau jurnalele vampirilor uita-te la interviu cu un vampir, e cel mai tare film sau van helsing

| byaanca explică (pentru ghfgjgjkgj):

Am vazut van helsing si sunt de aceiasi parere ca si tine!

9 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Alea cu Dracula

| DraGfirE a răspuns:

Eu iti sugerez sa te uiti la teen wolf e un fel de vampir adica varcolac dar e super serialul merita sa te uiti la el happy

| savino23 a răspuns:

Daybreakers,best ever, cu totul alta abordare a subiectului si priest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Queen of the Damned

| iiPucca a răspuns:

Twilight si New Moon ( Funda?big grin)

| byaanca explică (pentru iiPucca):

Le-am vazut pe toate din seria Twilight dar as vrea ceva nou tongue

| BlueStar12 a răspuns (pentru iiPucca):

Puteam sa pariez ca o sa zica cineva twilight laughing sunt de acord big grin

| shawol a răspuns (pentru iiPucca):

New Moon e din Twilight big grin