| Queensway a întrebat:

Hello.puppy dog eyes

Va plac vampirii?thinking

Dar nu vampirii care se alunga cu usturoi si alte minciuni din asteahee hee

Vampirii din carti, filme, etc.

Deci va fascineaza vampirii?laughing

6 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Ii ador! Vampirii sunt cei mai cei, sa zic asa.Am citit carti,am vazut filme, am urmarit anime-uri, toate despre vampiri si m-au fascinat foarte mult.Vampirii sunt un fel de obsesie de-a mea, daca nu chiar o dependenta... Daca si pe tine te atrag vampirii trimite-mi si mie prin mesaj privat id-ul tau si poate mai vorbim.
P.S.big grine Halloween jumatate din baietii din clasa de la mine s-au costumat in vampiri, dar niciunul nu a vrut sa ma mustecrying

| Queensway explică (pentru Gabica):

Lol laughing) Cum naiba sa se imbrace toti in vampiri si nici unu sa te mustethinking straight face

| Se7en_4855 a răspuns:

Ador vampirii.Cei mai tari.Ai citit Vampire Academy? Ca Vampire Diaries.

| Queensway explică (pentru Se7en_4855):

Nu am citit vampire acaddemy dar o sa ma interesez. Cum este?thinking

| medire a răspuns:

Buna! DA Daca iti plac vampirii de genul asta uite.te la VAMPIRE DIARIES.Iti spun ew, e grozav

| Queensway explică (pentru medire):

Am citit cartile tongue Dar vreau sa ma uit si la sezoane thinking