| Ilincutza20 a întrebat:

Care sunt cele mai tari seriala care l-ati vazut? Va rog fara Pretty little liars sau The vampires diares.

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

"Dr. House" spus şi "House M.D.".

| Consumptive a răspuns:

Secret Diary of a Call Girl, Supernatural, White Collar, Game of Thrones, Ghost Whisperer, Blood Ties, Gossip Girl, Nikita, The Nine Lives Of Chloe King.
Nu stiu daca sunt cele mai tari, dar astea mi-au placut si imi plac.

| AliiB a răspuns:

Dexter, Prison Break, Supernatural, One tree hill

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Grey's Anatomy-are 8 sezoane si in curand apare si al noualea, dar odata ce incepi sa il urmaresti pe net, la tv, oriunde, nu te vei plictisi o data pana la final. Ca sa ma crezi, uita-te macar la primul sezon...

| Mădă0611 a răspuns:

The mentalist b-) singurul care mi-a placut. Si Lie to me e fain, daca nu te enerveaza moaca actorului principal.

| PanaceuUniversal a răspuns:

- Dexter - Cel mai tare!
- OZ
- Supernatural
- Fringe
- True Blood!

| AriannaAri a răspuns:

Teen wolf.

| maximusy a răspuns:

The secret diary of a call girl
Sex and the city
Sherlock

Vizionare placuta big grin!

| mira26 a răspuns:

Gossip girl:*

| mira26 a răspuns:

Greek...

| LoveandOther a răspuns:

Secret circle, 10things i hate about you sunt foarte tare dar poate iti va placea si The lying game

| Steven100 a răspuns:

De comedie:Two and a half men, Friends
De actiune : Prison Break

| Diana10000 a răspuns:

Inima nu respecta reguli, poveste de dragoste, inainte de sfarsit, la un pas de fericire. Sper sati placa.Sunt seriale de fete.Te rog daca tiau placut da-mi funda.Salutare!