| Ciutzy a întrebat:

Care sunt comediile voastre preferate? Am vazut o multime, dar sunt in pana de inspiratie pe moment. Stiu ca pot sa caut pe net dar as vrea sa stiu ce v-a impresionat sau amuzat la ele happy

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

What's Your Number [este una din comediile romantice preferate big grin]
Seria Scary Movie [rolling on the floor]
Seria American Pie
The Hangover[ I, II. sunt foarte tari filmele ]
EuroTrip [ the best big grin ]
Van Wilder [ cam acelasi lucru cu American Pie, tipul e ca si Stifler, doar ca mai de treaba laughing ]
Not Another Teen movie [ asta e o parodie a tuturor filmelor cu adolescenti facuta pana acum, e destul de tare, razi o multime big grin ]

Mai sunt multe, dar atatea imi amintesc deocamdata big grin!
Vizionare placuta!

| sNukki a răspuns:

You don't mess with Zohan! momentan este singurul film care imi vine in minte... Nu pot spune ca este un film de comedie 100% dar are anumite faze foarte amuzante big grin

| Adrianetc a răspuns:

The big bang theory, e si cu putina stiinta, si comedie cu putina dragoste : how i met your mother

| piTiCcu a răspuns:

Bad Boys(1, 2)
American Pie
Scary Movie
Home Alone
Norbit
The Dictator
Daddy day care
Dr.Dolittle 1,2, 3,4, 5
Police Academy 1, 2, 3, 4, 5, 6
Big Momma 1, 2, 3
Beverly Hils Ninja's

Pa, pa.

| mimicool a răspuns:

Imi plac multe comedii, in special cele romantice. Insa singura care imi vine acum in cap si care este si printre cele mai amuzante pe care le-am vazut este Dictatorul/The dictator, o comedie la care mori de ras, cu ff multe faze amuzante. Merita vazut!