| Ideea a întrebat:

Care sunt filmele care v-au distrat cel mai mult?
E fain filmul Our brother idiots?
Credeti ca e un film bun de vizionat, deoarece vine unchiul meu la mine si vreau sa vizionam un film de comedie in familie.
E distractiv?
Am nevoie de un film care sa ne binedispuna.
Dati si alte filme care sa fie de comedie si sa te binedispuna, eventual, facultativ si un link de download.
O zii cat mai buna, si va multumesc pentru atentia acordata.

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Pai niste comedii bune si de curand aparute ar fi : "21 Jump Street"; " Jack and Jill"; "Tooth Fairy 2". Aaaa si sa nu uit de "Goon". Poti sa cauti trailere la ele. Vizionare placuta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat