| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate de la Marvel si DC?

6 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Toate, in afara de Batman vs Superman.

| Aslam a răspuns:

De la Marvel, Deadpool si Ant-Man. Iar de la DC n-am vazut decat Batman vs Superman, care nu prea mi-a placut. happy

| Ionut621 a răspuns:

De la marvel mi-a placut mult Ant-Man, care ti-l recomand, si astept Thor: Ragnarok care se va lansa anul asta.
Si de la DC, nu prea m-a cantat asa mult Batman v Superman, mi s-a parut plictisitor, dar astept Aquaman si The Flash ce se lanseaza in 2018, sa vad ce sunt de capul lor.

| anonim_4396 explică (pentru Ionut621):

Am vazut cam toate filmele de la ei, si mie mi-a parut Batman v Superman plictisitor, nici pe bucati n-am putut sa-l vad

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Thor, Iron Man, Captain America, Spiderman, Amazing Spiderman, The Avengers, Hulk, Ant - Man, Deadpool, Daredevil, The Guardians of the Galaxy, Batman, Man of Steel, Batman vs Superman.

| SpyG a răspuns:

"Capitan America: Civil War", "Iron Man 3" si "The Incredible Hulk"