| Eooo a întrebat:

Care sunt personajele tale preferate din narcisa salbatica?(top 5)si de ce? care seamana cel mai mult cu ale mele fnditza:*

Răspuns Câştigător
| Amelii a răspuns:

Pai locul 1.Ar fi Cristian, un personaj realizat complex si interpretat foarte bine de Andrei Aradits.
2. PE 2 ar fi Eliza.Un Personaj dur si controversat, a carui interpretare nu lasa de dorit deloc.
Locul 3 ar fi ocupat de Mioara, imi place si ea si personajul.
Locul 4 hmmm, bunica Narcisei. Draga olteanu Matei e o legenda in ale teatrului, cand ma uit la ea in serial pot sa jur ca a stat toata viata la tara, dar de fapt toata viata a stat doar la oras.
Si locul 5...hmm.sa zicem Narcisa pentru ca e personnaj principal. Are un rol usor, dar joaca prost. Dar nu poti avea mari asteptari, ea e model...nici o treaba cu actoria
Si nu zic chestiile astea ca sa ma laud, dar iau cursuri de teatru de vreo 5 ani si am jucat in destule piese ca sa imi dau seama cine are sau nu veleitati artistice.
Rolurile personajelor pozitive sunt destul de simple, deloc complexe si interesante.
Probabil toti o sa ziceti ca cei mai tari sunt Narcisa si Tudor, dar eu raman la parerea mea.

2 răspunsuri:
| ame_7234 a răspuns:

Tudor
Narcisa
Mamaie
Cristian
Angela

| Giuly_3272 a răspuns:

1.Cristian
2.Eliza
3.bunica Narcisei
4.mama lui Cristian
5. Mioara
cel putin asta e parerea mea! pup!