| iloveboys a întrebat:

Care sunt serialele voastre preferate? FUNDITA pentru cele care sunt si ale mele! Good luck!

Răspuns Câştigător
| eatpraylove a răspuns:

Desperate Housewives, Gossip Girl, Pretty Little Liars, The secret circle, The secret life of the American teenager, The Vampire Diaries, Up all night, Jane by design, The Lying game, Revenge, Sex & the city, How I met your mother, 2 broke girls - nu pot decide le ador pe toate happy

4 răspunsuri:
| AriaLove a răspuns:

Pretty Little Liars
10 Things I Hate About You
Gossip Girl
Grey's Anatomy
Vampire Diaries

| ℓαυяα a răspuns:

Uite cateva care mi-au placut foarte mult:
1.pretty little liars (e genial love struck)
2.two and a half men
3.the o.c.
4.true blood
5.Desperate Housewives
6.dexter

| Alinuta28 a răspuns:

Un serial foarte interesant care imi place mult este Pretty Little Liars, si unul foarte interesant la care m-am uitat cu mare entuziasm a fost Fringe.

| NikkiColours a răspuns:

Gossip Girl, Grey's Anatomy, Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, True Blood, Lie to Me.