| LePotato a întrebat:

Care te uiti la "Penny Dreadful"? big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de el dar nu l-am vazut inca. imi place totusi de actrita principala de aia cred ca am prins putin interes de acest serial dar nu prea am avut timp de stat mult la pc. imi poti spune imi mare despre ce e vorba? stiu ca nu asta vroiai sa vezi postat aici dar na laughing

| LePotato explică (pentru anonim_4396):

Http://www.cinemagia.ro/filme/penny-dreadful-590331/ nu stiu ce as putea zice in plus, fara sa fie spoiler:)), serialul e bun...actorii joaca foarte bine...cum sa nu-ti placa Eva Green:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teapa omule laughing. nimeni nu se uita la serialul asta. Daca nu ai spus si tu jurnalele vampirilor (sau cum se numeste ) poate asa primeai mai multe raspunsuri rolling on the floor