| pwp a întrebat:

Care va place mai mult? Paul Wesley sau Robert Pattinson? De ce?

Răspuns Câştigător
| BreeTanner a răspuns:

Greu de spus...Cred ca Paul Wesley.

13 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Primul. Măcar arată mai îngrijit şi ca actor mi se pare mai ok. Când mă uit la Robert Pattinson singurul lucru la cere mă gândesc e că are o igienă precară. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Ian Somerhalderlove struck:d
Din astia 2.Paul Wesley happy.

| loricel a răspuns:

Robert Pattinson, de cand a jucat in Twilight are un aer misterios.

| Andrea28 a răspuns:

Robert!
e un actor f talentat big grin

| Angelic13 a răspuns:

Sunt de acord cu deia!

| MeGhosta a răspuns:

Robert Pattison love struck E mai buun`blushing

| micurutza2005 a răspuns:

Nici unul, nu sunt genul meu dar sunt ok pentru.altii care i plac Robert e mai nonconformist (pentru.GANDURI ALBE) nu are cum sa aiba o igiena precara daca e putin mai ciufulit si are alte conceptii mai libertine happyiar celalalt pare mai linistit, dar nu sunt niste barbati foarte frumosi sa nu mai poti dupa ei parerea mea happy

| traficanta a răspuns:

Robert. e mai special.Ca actor ma refer.ca persoana, nu am ajuns sa-l cunosc ca sa pot sa vorbesc despre el.

| FIR a răspuns:

Robert...
e
asa

mai nu stiu
smug =p~

| bOse a răspuns:

Amandoi sunt poponari deci nu.

| bOse a răspuns:

Si voi fetele sunteti triste ca puneti botul la niste poponari cu pectorali.

| deia_9483 a răspuns:

ian somerhalder tonguex
dc / in primul rand pentru aroganta lui; x in al doila rand hello stefan si edward nu se comparca cu damon; x
si pnm arata mortal :X

Întrebări recente