| MadutzaPuP a întrebat:

Cate episoade are Fairy Tail? Am auzit ca ar sa fie si OVA si un film stie cineva cand apar?

9 răspunsuri:
| InuIo a răspuns:

Deja sunt cateva OVA-uri. De numarul de espisoade nu se stie exact si pe internet sunt postate 111.

| アレクサ a răspuns:

Episoade:pana acum 162 dar s-ar putea sa ajunga ca bleach pe la 300 si
ova: momentan sunt 5 super tari dar cu siguranta vor mai aparea
movie: da este unul dar inca nu a aparut la noi va aparea incurand.
concluzie:anime-ul este "on going"

| AdyxScumpix a răspuns:

Anime:111 episoade
Manga:264 capitole.
Ova exista 1 si 2 si trebuie sa apara si 3.Filmul va fi pe 18 August 2012 din cate am inteles. happy Abia astept. :X

| AdyxScumpix a răspuns (pentru AdyxScumpix):

Episoadele si capitolele sunt in continuare, deci nu stim cate sunt in total.

| MadutzaPuP explică (pentru AdyxScumpix):

Unde pot sa vad OVA?

| AdyxScumpix a răspuns (pentru MadutzaPuP):

Peteava.ro/id-710755-kz-video-com-fairy-tail-ova-1
La 2 nu am gasit subtitrare.

| Midorikawa a răspuns:

Exista 5Qva-uri pana acum. Si a aparut un nou sezon la Fairy tail.
http://www.animekage.com/watch-online/fairy-tail-2014-episode-6.html
Deci pana acum sunt vreo 181.
Apare in fiecare saptamana cate un episod.

| xNoLove a răspuns:

Sall ova a aparut sunt decat 4 pana acum le poti gasi aici http://www.deseneanime.ro/desene-animate/f/fairy-tail/ si filmu nu stiu cand.