| JetBlueJet a întrebat:

Cate episoade are primul sezon din Mesagerii?
FUNDA
Cate sezoane are?

Răspuns Câştigător
| Kandia15 a răspuns:

13 episoade, dar s-a anulat serialul

| JetBlueJet explică (pentru Kandia15):

:O crying Nuuuuuu sad

| Kandia15 a răspuns (pentru JetBlueJet):

M-as apuca si eu de el. E misto? Ultimul episod cum e? Sper ca nu te lasa in ceata tocmai la ultimul. pacat ca anuleaza mereu serialele smechere

| JetBlueJet explică (pentru Kandia15):

Mie mi se pare GENIAL
E nasol la final Amy (Fiica lui Erin) se presupune a fi Anticrist si vrea sa-l distruga pe Michael (Fiul Verei) care este arhanghel.
Se termina cam nasol...
http://www.vtube.ro/seriale/the-messengers/houston-we-have-a-problem/
Este ca si cum citesti o carte si lipseste ultima pagina...Stii gen tot ce ai asteptat ~Finalul ala grandios~ lipseste. -_- In fine oricum cei 7 ingeri ai Apocalipsei au distru Calaretii asta ar fi un final doar ca apoi apar astia cu cei doi copii si reincep alta poveste careia ii trebuie alta final

| JetBlueJet explică (pentru Kandia15):

Alt* final.