| Dragoș1601 a întrebat:

Cate sezoane are urziala tronurilor? Si cate episoade sunt pe sezon?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

7 sezoane iar la finalul lui 2018 va aparea al 8-lea. Primele 6 sezoane au câte 10 episoade a minim 50 de minute. Sezonul 7 are si el 7 episoade tot de minim 50 de minute.

| ziftode a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt0944947/

din pacate din ce vad acolo, sunt 8 sezoane, darrrr (cum pot sa faca asta cu unul dintre cele mai populare seriale ale momentului nu imi dau seama)
sezonul 7 a fost in 2017
insa sezonul 8 o sa apara in 2019
rahat confirmat de:
https://www.express.co.uk/......y-spoilers
care mai zice si ca urmatorul sezon va fi ultimul, insa, om trai si om vedea, s-ar putea sa fie cerere asa de mare cat sa nu isi permita sa il inchida