| ZuzZzulina a întrebat:

Cate episoade are serialul Nini?

Răspuns Câştigător
| εмiLч97 a răspuns:

Buna happy
Serialul argentiniat "Nini" are 128 de episoade(in acest episod Nini si cu Thomas se casatoresc iar Thomas afla secretul lui Nini; ca ea este Nicolas).
Azi pe Disney Channel este episoul/a ajuns la episodul 95.happy

5 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Telenovela de pe disney channel"NINI" are in total 128 de episoade
cred ca dupa cum te asteptai in ultimul episod nini si tomas se casatoresc
sper ca te-am ajuutat!
chaw!

| Afdsa a răspuns:

Nşpe mii, darar dracu să se termine odată că numai întrebări despre Nini văd pe site. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| bianca13_5333 a răspuns:

Nini are 128 de ep