| anonim_4396 a întrebat:

Cate parti are filmul twilight?

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

4parti.
1.amurg
2.luna noua
3.eclipsa
4. zori de zi
5.soarele de la miezul noptii care sunt decat 12capitole si sunt din perspectiva lui Edwuard:d

11 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

S-ar putea sa fie 5 parti pentru ca autoare saga:amurg vrea sa imparta zori de zi in 2 parti. In rest toate sunt cum s-a spus deja.

| lexony a răspuns:

4 parti.big grin

| Cretzule a răspuns:

Auzi la eveline "descompunerea" laughing sora mea are toate cele 4 carti:amurg, luna noua, eclipsa si zori de zi.

soothe
| soothe a răspuns:

Pentru moment sunt 4 filme: twilight, new moon, eclipse, breaking down (in curs de aparitie). Vezi mai multe inofrmatii pe situl asta: http://bit.ly/TjPgu
Toate bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 parti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde se pot procura cartile? cat costa? mersi

| eveline a răspuns:

Are 4 parti:Amurg.Luna Noua, Eclipsa, Descompunerea.si mai e si o a5a care nu e terminata Midnight Sunn(Soarele de la miezul noptii, din perspectiva lui Edward.:X:X:X

| Anonim_5812 a răspuns:

4 sau 5. La un moment dat auzisem ca ultima parte se imparte in doua

| Maria2894 a răspuns:

Amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi.

| ooooooops a răspuns:

Sunt abia 2 parti

| Stanciu_Larisa_1997 a răspuns:

Pana acum sunt 4 parti, iar a cincia apare in Romania pe data de 16 noiembrie. :X