| anonim_4396 a întrebat:

Cate sezoane are The walking dead?big grin

22 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru DayByDay):

Se gata la 2 sau mai fac?big grin
oricum sunt foarte scurtecrying

| Intruder19 a răspuns:

2 sezoane terminate, urmeaza sezonul 3 din toamna.

| MrAngelus a răspuns:

3 sezoane, dintre care unul va aparea in curand.

Sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Walking_Dead_episodes - sectiunea "Series overview"

| anonim_4396 explică (pentru MrAngelus):

Mersihappy

| MrAngelus a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc, sunt aici sa ajut winking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sezonul 3 va incepe din octombrie,dp unii chiar mai tz adica dec,acum trebuie sa asteptam, si eu sunt o mare fana the walking dead... love all!big grin
P.S din mai vor incepe filmarile la sez 3, am inteles ca cu cat se incepe sez 3 mai tz, fanii vor fii si mai numerosi si sponsori multi, strategie de marketing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Macar de n-ar fi asa scurte sezoanele crying...e mortal serialul :X!

| Eus3b1u995 a răspuns:

Al 3-ilea sezon este inceput, dar in total sunt 8 sezoane, pentru ca cartea are 8 serii si serialul va avea 8 sezoane dar din anul acesta 2013, va aparea in carte sezonul 9. Deci serialul nu prea are sfarsit

| Eur a răspuns (pentru Eus3b1u995):

Bine bine si al patrulea cand incepe k st fffff curios ce se intampla cu Merle si Darylhappy

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru Eur):

Sezonul patru nu incepe acum, va incepe in toamna anului acesta, deocamdata suntem la Sezonul 3 Episodul 8, din 10 februarie seria va continua si va avea 16 episoade happy

| anonim_4396 explică (pentru Eus3b1u995):

Ii bun daca nu are sfarsitlaughing)...sa tot facalaughing

| anonim_4396 explică (pentru Eus3b1u995):

Supeeeeer...the walking dead ROCKSSS!

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Robert Kirkman si echipa lui lucreaza, non-stop, sa stii ca Serialul The Walking Dead nu prea o sa aiba un sfarsit.O sa tot fie sezoane pentru ca Robert Kirkman lucreaza la noi scenarii pentru a face episoade noi, ma refer CAND VA INCEPE SEZONUL 9, pana atunci o sa se intample foarte multe lucruri.

| anonim_4396 explică (pentru Eus3b1u995):

Se pare ca Tanar si nelinistit si-a gasit concurentlaughing)

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam da, de abia astept sa vad ce o sa fie cand o sa ajungem la sezonul 20 happy

| anonim_4396 explică (pentru Eus3b1u995):

Pfoai nu mai am rabdari....de un singur lucru mi frica si nu vreau sa zic ca am gura spurcata si poate se intamplalaughing

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe 10 februarie cand o sa continuie sezonul 3, o sa fie cea mai fericita zi din viata mea happy

| anonim_4396 explică (pentru Eus3b1u995):

laughing))laughing)...numa bine gat si eu sesiunea atuncirolling on the floor

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba sa mor eu ce mortal o fost episodu 13 din sezonul 3 adica episodul care a aparut duminica asta, mama l-ai vazut? Rick si Guvernatoru o fost fata in fata.

| alex861 a răspuns (pentru Eur):

Merle e impuscat de guvernator si moare

| Eur a răspuns:

Deocamdata are doar 3 sa speram ca mai apare si eu st fanbig grin