| cherryblossomgirl a întrebat:

Cateva filme bune? Drama romantica, ceva de genul the last song?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Vow
The Artist
Crazy, Stupid, Love
One Day
Titanic
Moulin Rouge
Pride & Prejudice
Burlesque
Remember Me
Two Lovers
The Time Traveler's Wife
Agora
Love Actually
The Illusionist
The Notebook

| Irena97 a răspuns:

Totusi oamenii astia s-au straduit sa-ti raspunda ( aici si la alte intrebari)si tu nu te gandesti sa zici mersi, sa dai o funda ca multumire. Ma gandeam sa-ti raspund la o intrebare de azi, dar am zis intai sa vad ce fel de persoana esti. Neserioasa!
De aia acum nici nu mai primesti raspunsuri multe.

| cherryblossomgirl explică (pentru Irena97):

Site-ul asta ar trebui sa fie mai putin competitiv. Si chiar si asa, nu inteleg cum de ti-ai dat seama ca sunt neserioasa din chestia asta. Nu o sa innebunesc pentru ca am cu un raspuns mai putin la o intrebare, si de obicei nu renunt asa repede. Anyway, am dat funda. Multumita, madmoazel?batting eyelashes

| Irena97 a răspuns (pentru cherryblossomgirl):

N -o dai in general. De acum verific pe toti la care as vrea sa raspund. Mi se pare lipsa de politete. Si eu am fost ajutata de cineva, 3 ore s-a chinuit sa-mi rezolve problema si inca ii multumesc.

| cherryblossomgirl explică (pentru Irena97):

Din ceea ce ai comentat, reiese ca, raspunzi la intrebari decat pentru funde. Oricum, cred ca ar fi trebuit sa verifici mai atent. Am dat de multe ori funde, dar daca raspunsurile unei intrebari nu m-au satisfacut, nu voi da funda doar pentru ca acele persoane au fost singurele care au comentat! happy
Nu vreau sa ducem schimbul de replici la un nivel prea ridicat, asa ca mai bine ne oprim aici.

| mikilooooooooo a răspuns:

Love Don't Cost a Thing
Forgetting Sarah Marshall
IN TIME ( merita vazut happy )

| raluca1601 a răspuns:

How to lose a guy in 10 days;
8 mile 2002;
Abduction;
Bruce Almighty;
Definitely, Maybe;
Easy A 2010;
Friends with benefits;
Ghost(o drama romantica, superba)
Hachiko a dog's story;
It's a boy girl thing;
Jumping the broom;
Just wright;
Limitless;
Love actually;
Love story 1970;
No strings attached;
One day;
Pretty woman;
Restless;
Something borrowed;
The green mile(nota 10 este putin spun pentru acest film);
The help 2011;
The notebook;
The ugly truth;
The vow;
The illusionist 2006;
This means war;
Unstoppable 2010;
Waiting for forever;
What's your number 2011;
Wild child 2008;
You again;
In time.
Niste filme foarte faine, care chiar merita vazute. happy Vizionare placuta. Funda?