| Blayr a întrebat:

M-ar interesa nişte filme gen : dramă romantică. Asemănătoare cu : A walk to remember, The notebook, The last song. Mulţumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

The Artist
The Vow
Si gasesti mai multe aici :
http://www.cinemagia.ro/filme-drama,romantice/

| M25M a răspuns:

If Only
P.S. i love you
Before Sunset
Before Sunrise
Crash
Never let me go
The Reader
Jeux d'enfants
Closer
Revolutionary Road
Cold Mountain
Australia
Remember me
Sweet Novembre
The Painted Veil
The Vow
Atonement
Brothers
Jane Eyre
Coyote Ugly
Ditry Dancing
Legends of the fall
Pearl Harbour
Romeo+Juliet
Two Lovers
Derailed
Little Children
etc.
Cam atat imi amintesc momentan
O zi buna!

| Indestructible a răspuns:

Dear John
Remember me
The Vow
The Lucky One

Ti le recomand pe toate. Si iti garantez ca-ti vor placea. happy
Vizionare placuta!

| shtefy a răspuns:

Ghost (foarte fain), P.S. I love you...astea le-am vazut si le recomand tuturor doritorilor happy

| ada2203 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult " Love come softely ". E o serie de 8 filme, dar ii fain ca nu au prea mare legatura unele cu altele, adica personajele is cam aceleasi, dar te poti uita doar la primul sau doar la al 5-lea, de exemplu, ca are sens, intelegi ce se intampla, nu trebuie sa le vezi neaparat pe toate in ordine. Fundita?