| selly_6183 a întrebat:

Cati ani are federico amador? cine poate sa imi dea un raspuns

13 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Federico Amador are in momentul de fata 35 de ani deoarece este nascut pe 23 octombrie 1975 si inca nu a implinit 36 de ani
sper ca te-am ajutat!
chaw!

| ioanaioana a răspuns:

Daca ii nascut in 1975 inseamna ca are 36 de ani

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este născut pe 23 octombrie 1975 în Argentina.
Deci are 35 de ani.
Pa, pa.

| deny a răspuns:

Este nascut pe 23 octombrie 1975 deci =>44 ani

| sunshine_5685 a răspuns:

Este nascut pe data de 23 octombrie 1975, deci are 36 de anihappy

| kosmyn98 a răspuns:

Are 35 de ani implineste 36 in noiembrie pe 23

| Georgyana98 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun exact dar este nascut in 23 octombrie, 1975, in Buenos Aires, Argentina dupa mine ar avea vreo 36. daca vrei poti sa faci si tu calculul happy din 1975 -2011 happy

sper ca ti-am fost de ajutor

| Georgyana98 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun exact dar este nascut in 23 octombrie, 1975, in Buenos Aires, Argentina dupa mine ar avea vreo 36
daca vrei poti sa faci si tu calculul happy din 1975 -2011 happy

sper ca ti-am fost de ajutor

| ForgottenNobody a răspuns:

Are 36 de ani aproapehappy

| BuBuLinna_2241 a răspuns:

Este nascut in 1975...
are 36 de ani; x

funda?:X

| BogdanTKD a răspuns:

36 de ani!

| BogdanTKD a răspuns:

Federico Amador are 36 de ani!