| sel_4591 a întrebat:

Buna imi putei spune despre actorul Federico Amador

3 răspunsuri:
| AnytzaAny a răspuns:

Federico Amador (n. 23 octombrie 1975, Buenos Aires, Argentina) este un actor și cântăreț argentinian. El a obținut rolul principal în serialul TV "El Mundo de Nini", care se transmite pe Disney Channel, în care joacă rolul lui Thomas Parker, ambasadorul Santei Juliana. Are 36 ani. În prezent se află într-o relație cu actrița și cântăreața Florencia Bertotti.

| mihaela8005 a răspuns:

Federico amador este thomas din nini.Eu as vrea sa stiu cati ani are.Imi poti spune daca vrei sa iti dau funda

| sel_4591 explică:

Eu am cautat cu mainele mele si mai vreau informati draga leila19