| katherine585 a întrebat:

Caut demult un film. Era vorba despre 5 sau un nurmar mai mare de adolescenti/copii care au calatorit si s-au ratacit intr-un oras mare. De aici numai stiu.
Stie careva despre ce film vorbesc? Sau un film tot cu acelasi subiect? "o calatorie cu adolescenti"

9 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Era un film cu niste adolescenti care plecau cu trenul cred si unul avea o viziune si s-a dat jos pentru ca stia ca trenul va exploda sau ceva de genul si pe urma prin intamplari subite mureau toti pe rannd?

| Madutzza98 a răspuns:

Nu stiu despre ce film vorbesti dar stiu un film asemanator cu un frup de adolescenti care merg pe o insula sa faca un film/emisiune si pe isule sunt niste oameni mutanti care sunt si canibali si ii si vaneaza. este super filmul dar un pic de groaza big grin. Daca vrei sa stii cum ii zice spune-mi tongue...

| katherine585 explică (pentru Madutzza98):

Un titlu al filmului ar fi dragut daca mi l-a spune. Multumesc.

| Madutzza98 a răspuns (pentru katherine585):

Http://www.filmesubtitrateonline.ro/......subtitrat/ uite aici este filmul :D. sper sa iti placa. fundita?