| Maledictus a întrebat:

Caut numele unui film...este despre un bărbat asiatic ce se îndrăgostește de o fată mult mai tânără decât el. Are cineva idee cum se numește?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L'amant (1992), Like Someone in Love (2012), Memoirs of a Geisha (2005)?

| Maledictus explică (pentru floresdemayo):

Se pare că este L'amant/The lover....caut de ceva timp filmul laughing)
Mulțumesc mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru Maledictus):

Erotic...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa dai mai multe detalii deoarece nu ai spus practic nimic ce ar duce la indentificarea unui film. Cam ce varste, ce premize, etc. Orice lucru pe care ti-l amintesti.