| Ðean a întrebat:

Caut o echipă de subtitrări în care pot întra. Vreau să precizez că sunt traducător, din engleză-română. Nu ştiu să sincronizez subtitrări, doar să traduc şi să corectez. Traduc seriale-filme pentru prieteni de prin 2009, am ceva experienţă.

PS: Contactaţi-mă pentru colaborare la contact@dean.ro

1 răspuns:
| MyNameIsCicoare a răspuns:

Eu cu inca 2 prieteni ne-am apucat de programat de vreo 2 ani si ne pricepem foarte bine...Iar tradusul si sincronizatul se include in domeniul nostru.Te contactez la adresa de mail si iti voi da niste teste, daca le vei trece vei intra in echipa.