| Enachescu23 a întrebat:

Caut traducator pentru traducerea unor carti din engleza in romana. Nu doresc a fi traduceri exacte ci mai degraba literare. Contra cost evident. Astept sa ma contactati prin pm

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca postul acesta mai este valabil, m-ar interesa foarte mult. Stapanesc foarte bine limba engleza, fiind student la o facultate de profil si posesorul unui certificat cambridge! Daca va intereseaza mail-ul meu este shadow_returns@yahoo.com! Celelalte detalii raman sa fie stabilite atunci cand ma veti contacta!

| Alin4uuu a răspuns:

Salut da pai m-ar interesa idul meu e Lncosmin, daca e vb pe mess

| Bălăceanu_Bogdan_1997 a răspuns:

Salut..sunt interesat daca inca nu ai gasit un traducator sunt disponibil la id balaceanu.bogdan@yahoo.com, contracostul fiind 8. 5lei / 2000caractere (cu spatii)

| Bălăceanu_Bogdan_1997 a răspuns:

Salut.daca mai e valabil contacteaza-ma la balaceanu.bogdan@yahoo.com, costul fiind de 8. 5lei / 2000caractere ( cu spatii)

| Sorana_Andra_1990 a răspuns:

Buna, m-ar interesa si pe mine daca mai este valabil; detin certificat cambridge advanced, atestat, si am terminat liceul la profilul filologie, intensiv engleza.

| Enachescu23 explică (pentru Sorana_Andra_1990):

Mai este valabil. Astept un mail pe privat.

| Enachescu23 explică (pentru Sorana_Andra_1990):

Am nevoie de un mail unde sa discutam deoarece mesaj privat nu ma lasa sa-ti trimit.

| Raluk10 a răspuns:

Buna. Probabil ca ai primit deja o multime de mesaje din partea unor traducatori experimentati, dar incerc si eu :-)
c_d_raluk@yahoo.com
Daca a mai ramas vreun capitol de tradus si pentru mine astept un mail. Multumesc

| Stefan0402 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Salut. As putea sa va ajut eu daca nu ati gasit deja pe cineva care sa se ocupe de traducerea cartilor. Mailul meu este macovei_stefan88@yahoo.com. Stefan

| IoanaMC a răspuns:

Salut! Daca mai este valabila oferta, adresa mea de mail este jojomicu@yahoo.com si cred ca te pot ajuta. Astept un mesaj si iti stau la dispozitie cu orice detalii ai nevoie. Multumesc!

| Autorizate_Traduceri_1981 a răspuns:

Daca inca mai aveti nevoie sunt sigura ca putem colabora la un pret acceptabil. alicetranslation@yahoo.ro

| tosageorgeta a răspuns:

Buna ziua,
Eu sunt traducatoare autorizata de Ministerul Justitiei pentru limbile engleza, franceza si va pot ajuta.
Ma puteti contacta pe email: georgetat@yahoo.com sau mai bine, la telefon 0746962870.
Cu stima,
Georgeta Tosa

| satprema a răspuns:

Buna ziua,
daca mai este valabil anuntul va rog sa ma contactati. O zi minunata. Roxana

| kikko a răspuns:

Daca mai e valabila oferta sau alte oferte asemanatoare va rog sa ma contactati pe christian.the1@yahoo.com

| Stan_Iuliana_1991 a răspuns:

Adresa de e-mail: stan. iuliana26@gmail.com