| Naoki a întrebat:

Caut sa urmaresc un anime care sa aiba un storyline foarte bine construit cu funny moments si episoade care sa te tina in priza. poate si ceva cu love story ceva gen Naruto. Niste idei?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Inuyasha
Shinsekai yori
Zetsuen no tempest
Tokyo ghoul
Parasyte
Gakkou no kaidan
Full metal alchemist
Full metal panic

4 răspunsuri:
| JoKeRuLwTF a răspuns:

Stiu eu un serial destul de smecher cu story incredibil si episoade care te fac sa vrei sa stii ce urmeaza (nu prea e love in el). Se numeste Shingeki no Kyojin.

| Cthulhu16 a răspuns:

Uite cateva sugestii (mie mi-au placut foarte mult):
Fullmetal alchemist: Brotherhood
Blood +
Detective Conan
Bleach
Tokyo ghoul
HunterxHunter

| Naoki explică:

Multumesc de sugestii.winking

| JasongraceSpqr a răspuns:

Iti recomant HunterXHunter daca vrei ceva asemanator cu Naruto.