| ganjatime a întrebat:

Caut si eu un film cu urmatoarea descriere. Cred ca actrita principala este Angelina Jolie, ea este intr-un departament de politie al Americii si se ocupa cu crime, doar ca la ultimul caz al ei este pacalita de insusi prietenul ei de care se indragosteste, cand afla ca el este criminalul ea se refugiaza timp de 9 luni undeva departe de oameni, crezand ca este insarcinata, criminalul vine la ea acasa dar acolo are ceva surprize, ma rog cine stie sa-mi zica.

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salut nu stiu sigur dar s ar putea sa fie asta http://www.cinemagia.ro/filme/taking-lives-identitati-furate-7080/