| rand a întrebat:

Caut si eu un film.Ma ajuta cineva? Mama stau si ma gandesc la filmu asta de vreo 2 luni este o comedie mai veche nu stiu de cand exact cu un barbat care isi paraseste sotul pentru altul iar fostul se muta langa cei doi si le face viata amara. o intalneste si pe fosta celui cu care este fosta sa sotie si se aliaza amadoi.normal ca pana la urma acestia se indragostesc.etc nu stiu cat de explicita am fost dar daca ii suna cuiva cunosc filmul il rog foarte mult sa ma ajute

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si primul barbat era cumva cuscru de cumatru vitreg cu nevasta-sa dintai? laughing

| Buddha a răspuns:

"barbat care isi paraseste sotul"
Comedie cu gay?

| yoyo_7172 a răspuns:

Doresti sa il ai pe cd sau sa il vezi? legal / nu.fie vorba intre noi as recomanda calea... l"egala"