| Superior a întrebat:

Caut un anime de genul :
-Super puteri
-Romantism
-Putin Ecchi,doar putin
-Demoni/Vampiri/Alchimisti
-Persoanjul principal sa fie OP,si sa fie jmecher,ceva de genul sa fie rapid si puternic (daca e genul de caracter care trage cu bile de magie mereu si face scuturi de magie, nu-mi place)

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sword Art Online, ăsta e ce am văzut eu ultimul și cred că se potrivește oarecum, personajul e OP peste tot și o să vezi asta și e și romance destul, acțiune destulă. La faza cu demoni și vampiri sunt oarecum înlocuiți, dacă ai curiozitate să te uiți vei vedea

| BlackRose03 a răspuns:

Nu ma uit la anime-uri de astea,dar... laughing
Vampire Knight-romantism,super puteri,vampiri,ff putin ecchi.
Nanatzu no Taizan-super puteri, romantism, demoni, vampiri, dar nu e ecchi...si are un personaj de genu asta.

| UzOm a răspuns:

De ce să te uiți la ecchi cand ai hentai?

| xByte a răspuns:

The Irregular at Magic High School, Trinity Seven ( desi nu este ecchi doar putin, ci mai mult ), Beelzebub, Blood Lad, Kaze no Stigma, Rakudai Kishi No Cavalry ( la fel ca si la trinity seven ), Noragami, Sword Art Online. Toate de aici cred ca se potrivesc, desi unele au putin mai multe elemente ecchi, merita vazute happy

| enigma999 a răspuns:

Full Metal Alchimist