| Suliman_Dous_1995 a întrebat:

Cine stie un anime gen : Hagure Yuusha no Estetica, Ichiban Ushiro no Daimaou sau ca infinite-stratos. adica cu actiune, comedie,romantism,super puteri, ecchi. Cum au si ele
DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| 앨리스 a răspuns:

B Gata Hei( nu e actiune, e comedie+romantism+ecchi si inca putina tampenie dar e ok), incearca pe site-ul asta aici ai multe hentai http://site.anime-nolimit.ro/ ...eu nu stiu prea multe anime pe genul asta dar sper ca am ajutat, bye bye!

| Suliman_Dous_1995 explică (pentru 앨리스):

Sa stii ca nu vreau hentai ci ecchi

| 앨리스 a răspuns (pentru Suliman_Dous_1995):

OOopss! sorry..nu ma prea uit la ele deci nici diferenta prea mare nu fac intre ele.Imi cer scuze inca odata.