| Aňđrra_Ąnđra_2000 a întrebat:

Imi spuneti niste anime-uri ceva gen Akatuski no Yona?

Sau un anime cu băieți frumosi care sa aiba romantism, superi puteri (nu e neaparat) dar sa fie cu romantism, sa fie cu adolescenți? Si calitatea la anime sa fie buna.

Asi mai vrea să îmi spuneți si vreo 3-4 anime-uri cu vampiri (am vazut vampire knight si diabolik love) ceva de genul.

PS: Si o scurtă descriere daca se poate...

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nika1 a răspuns:

Fukuenkei noise-Este vorba despre Arisugava Nana, veata acesteia se schimba radical dupa ce a intalnit u baiat cu care s-a imprietenit in copilarie. Impreuna cu el ea incearca sa isi gaseasca pretenul eu cel mai bun care s-a mutat din cauza problemelor personale.Ea si Iuzu inearca sa il gaseasca pe Momo. Daca il gasesc sau nu poti afla si singura...
Orange-este vorba despre un grup de prieteni in clasa carora a venit un baiat.Una dintre fete isi da seama ca a primit o scrisoare de la ea din viitor, in care aceasta o roaga sa nu faca aceleasi greseli pe care le-a facut si ea. Daca ea reuseste sa ii salveze viata baiatului afli singura...
Akagami no shirayuki-hime-Este vorba despre o fata ce din pura intamplare ajunge sa fie prietena unui print.Acesta incepe sa o placa. daca isi impartaseste emotiile si daca ea ii raspunde cu da sa nu afli singura...
Monster musume no iru nichijou-ete un anme plin de comedie, de dragoste, de suspans si bucurie

| Aňđrra_Ąnđra_2000 explică (pentru Nika1):

Multumesc!❤
Scuze ca raspund acumlaughing))

2 răspunsuri:
| Miksha a răspuns:

Romantism si adolescenti - Sakurasou no Pet ( printre preferatele mele) si toradora ( tot printre cele mai bune la care m-am uitat). Sakurasou no Pet mi se pare un anime unic in sensul ca poate sa combine atatea genuri si se arata atatea emotii fara a strica povestea. Iar toradora este un romance cu o comedie foarte bine pusa la punct.