| ioanacrisan a întrebat:

Caut un fil care a fost difuzat mai demult acum cativa ani pe protv dimineata,era un film despre o familie, probabil de ceva crestini cu o religie mai ciudata,cu multi copii, in care tatal intretinea relatii cu fiicele lui din care rezultau copii, si a venit o femeie in familia lor, care a descoperit ceea ce se intampla,stateau la tara, caut filmul de mult timp si nu gasesc, nu stiu cum se numeste

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Filmul era cu mormoni. Pacat ca nici eu nu-mi amintesc numele. Poate te ajuta denumirea de religie mormona.