| giulia_8691 a întrebat:

Caut un film:a fost pe pro tv mai demult cred.era o tipa blonda (o actrita cunoscuta)nu mai imi amintesc numele ei, si s-a prabusit avionul in care era ea, pe o insula.si a ramas doar ea cu mai unul, si ei nu se intelegeau, el a gasit o cabana pe insula dar nu a lasat-o pe ea acolo, totusi pana la urma s-au indragostit unu de altul.si finalul a fost ca ea era casatorita si o femeie de succes.Si el i-a dat un inel si ea la aruncat in mare.Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Ești sigură că era vorba despre un avion? Nu cumva era un yacht, iar actrița blondă Madonna?
Filmul se numește „Swept Away" (2002).
http://www.youtube.com/watch?v=wv4grEwufV8
Numai bine!

| giulia_8691 explică (pentru Diabolique):

Da asta e. multumesc mult.

1 răspuns: