| bogdanel7 a întrebat:

Caut un film, dar nu-mi mai amintesc cum se numea. Actrita principala, asistenta medicala intra in moarte clinica si casa e scoasa pentru inchiriere. Un decorator inchiriaza, si descopera spiritul fetei prin casa. Ambii actori sunt tinerei 25 ani asa. Intr-un final fata iese din moarte clinica. MS

2 răspunsuri:
| bogdanel7 explică:

Just like Heaven, am aflat.

| aanca_4384 a răspuns:

Stiu la care te referi, da' nici eu nu-mi amintesc cum se numeste... pana aflu iti recomand Over her dead body, Ghosts of girlfriends past.