| AlexSalutir a întrebat:

Caut un film de ceva vreme si nu il gasesc... Este un film de comedie putin mai vechi in care oamenii de la tara plantau in gradina oua, de gaina, picioare de gaina, tigari etc. Cand crestea planta isi luau din pom ce au plantat, banal dar amuzant. Stie cineva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca te referi la Idiocracy (2006), dar aici parca totul se intampla pe o planetă.
https://www.youtube.com/watch?v=lUTZmSyDErg

| AlexSalutir explică:

Mai era o scena in acel film in care un copil s-a furisat la cineva in casa in ziua mare si a luat-o la fuga cand gazda casei "barbatul" a tras cu pusca dupa baiat. Mai era un om deghizat intr-un copac pe marginea drumului.