| anonim_4396 a întrebat:

Caut şi eu un film de ceva vreme şi nu-l pot găsi.Filmul se numeşte,, Un trecător în ploaie,, şi este mai vechi. În acest film este vorba despre o femeie oarbă care este urmărită în drumul spre casă şi este violată. Ştie cineva cum pot găsi filmul acesta?

1 răspuns:
| DrJekkyll a răspuns:

Poti cauta pe t.h.e.p.i.r.a.t.e.b.a.y.org,fara puncte, desigur laughing)sub numele rider on the rain sau Le Passager de la pluie... sper ca asta e filmul!