| AdriAdrianaAdri a întrebat:

Caut un film de groaza.Tu ai vazut unul recent? Daca da... spunel, daca nu...du-te la o alta intrebare.

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Alege de aici:
Paranormal activity(1-4)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Tunnel
Blair witch project
The Others
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
The Ward
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Ward
The Possesion
The Amytiville Horror
The Descent
I spit on your grave
The Messengers

| greenabstract a răspuns:

Saw big grin uita-te la toate partile

| CrazzzyA a răspuns:

Silent Hill

Răspuns utilizator avertizat
| danSS a răspuns:

Vezi astea: saw(toate partile), drag me to hell,psycho,exorcizarea lui emily rose,exorcistul,silent hill,house of wax, the ring, masacrul din texas, stiu ce ai facut asta vara, human cetipede..si mai cauta si tu... eu zic sa incepi cu drag me to hell.e super tare. bafta

| Kore22 a răspuns:

The Grudge

| MsSaytek a răspuns:

Am vazut multe. ultimul care l.am vazut si mi.a placut a fost sinister. uita.te merita vazut.dk vrei si altele anunta.ma sunt un mare fan al filmelor horrorlaughing

| AdriAdrianaAdri explică (pentru MsSaytek):

Am filmul in calcucator dar ma plictisesc.

| Lizarazu a răspuns:

Depinde de care film de groaza. Daca vrei de alea in care toti se taie si vai vai ce frica imi e (mda, adica doar scarba si atat) poti alege seria Saw, Texas Massacre, Human Centipede.
Daca vrei filme de groaza psihologice poti alege Pathology, Shutter (varianta originala 2004 Thailanda), Silk (2006 Hong Kong), seria de 3 filme One missed call (2003-2006 Japonia), Audition (1999 Japonia). Stiu ca nu sunt noi, dar nu mult lume le stiewinking

| p27cata a răspuns:

The Apparition

| AdriAdrianaAdri explică (pentru p27cata):

L-am vazut acum o luna.Si imi place mult.Mersi.